Varese suutis tasavägise poolaja järel, mis lõppes vastaste 47:45 eduseisul, keerata mängu enda kasuks viimasel veerandil, võites selle 25:17.

Kristjan Kangur veetis väljakul 32 minutit ning tõi selle ajaga 16 punkti (kahesed 5/3, kolmesed 6/2) ning lisas tervelt 11 lauapalli, millest kuus tulid ründelauast! Kirja läks veel ka kaks söötu. Yakhouba Diawara lisas Varesele 24 punkti, Andy Rautins ja Dawan Robinson panustasid mõlemad 17.

Varese on seega alustanud hooaega kahe võiduga.

Mängu eel

Varese alustas uut hooaega edukalt, alistades koduväljakul printsipiaalses vastasseisus Cantu 93:84. Kohtumise eelviimasel minutil viie veaga väljakult lahkunud Kangur oli võitjate poolel asendamatu mees, mängides kokku 35 minutit ja visates 16 punkti.

Kui eestlase tööandjal on tabelis võidupunktid, siis Varese tänane vastane Pesaro sai avavoorus suure kaotuse, jäädes võõrsil Enel Brindisile alla koguni 56:92.