Rock kaotas avaveerandi 18:21. Poolajaks said tartlased aga juhtima 46:37 ning viimase veerandi eel kasvatati eduseis 61:46-le.

Rock rebis end lätlastest lahti teisel veerandil, kui eduseisult 32:26 tehti 7:0 vahespurt. Ventspils vähendas vahe veel kaheksale, kuid enam lähemale ei jõutudki.

Tartu poolelt jõudsid kahekohalise punktisummani tervelt viis mängumeest. Tanel Kurbas ja Vincent Simpson tõid 16 pukti, Gert Dorbek lisas 13, Vilmantas Silys 11 ja Timo Eichfuss 10. Vastaste parim oli Janis Timmo 11 punkti ja 10 lauapalliga.

Rock tegi kohtumises vaid 6 pallikaotust (vastased 13), tabas väljakult 47,6-protsendiliselt (kolmesed seejuures 21st 8) ja jagas 18 söötu.

Teises sama alagrupi kohtumises sai kahe nädala eest Tartust Rockilt 34-punktilise kaotuse saanud Södertälje Kings võõrsil jagu Viini Zepterist 76:73. Nelja vooru järel on Ventspilsil 3, Rockil ja Kingsil 2, Zepteril 1 võit.

Rockil on veel kohtuda kodus Zepteri ja võõrsil Kingsiga. Järgmisel nädalal võõrustab Kings lisaks kodusaalis Ventspilsi, viimases voorus on Ventspils vastu võtmas Austria klubi.