Teisel poolajal paremuse maksma pannud South Carolina üks resultatiivsemaid oli just Kotsar, kes viskas 30 minutiga 11 punkti (2p 5/6, 1p 1/3) ja kogus 9 lauapalli, neist kaks ründelauas. Oma esimesele kaksikduublile lähedal olnud suur äär blokeeris ka ühe vastase viske. Meeskonna tulemuslikumad olid PJ Dozier 23 ja Duane Notice 15 silmaga.

Tuleval neljapäeval 20. sünnipäeva tähistav Kotsar kergitas võidumänguga taas oma keskmiseid näitajaid: 23,1 minutit, 8,8 punkti, 4,9 lauapalli ja 0,7 korvisöötu mängus. Eestlase visete tabavusprotsent on jätkuvalt hiilgav - 67.

South Carolina jagab 9 võidu ja 1 kaotusega konverentsis esikohta koos Kentucky ja Arkansasega. South Floridale oli seekordne allajäämine viie võidu kõrval neljandaks kaotuseks.

Mängu lühikese kokkuvõtte leiab siit.

Rauno Nurgeri leivaisa Wichita State (9-3) vandus koduväljakul numbritega 76:93 alla Oklahoma State'ile (9-2). Eesti keskmängija pääses väljakule 11 minutiks ning viskas 2 punkti, tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga.