VIDEO: South Carolinale hooaja üheksas võit, Kotsar lähedal esimesele kaksikduublile!

Täiendatud! Nurgerilt 2 punkti
Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev KotsarFoto: Michael Reaves, AFP

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina teenisid USA korvpalli üliõpilasliigas möödunud ööl juba hooaja üheksanda võidu, alistades võõrsil South Florida 77:66 (31:37).

Teisel poolajal paremuse maksma pannud South Carolina üks resultatiivsemaid oli just Kotsar, kes viskas 30 minutiga 11 punkti (2p 5/6, 1p 1/3) ja kogus 9 lauapalli, neist kaks ründelauas. Oma esimesele kaksikduublile lähedal olnud suur äär blokeeris ka ühe vastase viske. Meeskonna tulemuslikumad olid PJ Dozier 23 ja Duane Notice 15 silmaga.

Tuleval neljapäeval 20. sünnipäeva tähistav Kotsar kergitas võidumänguga taas oma keskmiseid näitajaid: 23,1 minutit, 8,8 punkti, 4,9 lauapalli ja 0,7 korvisöötu mängus. Eestlase visete tabavusprotsent on jätkuvalt hiilgav - 67.

South Carolina jagab 9 võidu ja 1 kaotusega konverentsis esikohta koos Kentucky ja Arkansasega. South Floridale oli seekordne allajäämine viie võidu kõrval neljandaks kaotuseks.

Mängu lühikese kokkuvõtte leiab siit.

Rauno Nurgeri leivaisa Wichita State (9-3) vandus koduväljakul numbritega 76:93 alla Oklahoma State'ile (9-2). Eesti keskmängija pääses väljakule 11 minutiks ning viskas 2 punkti, tegi ühe pallikaotuse ja kaks viga.