Siena juhtis mängu nii avaveerandi (18:17), poolaja (37:36) kui kolmanda veerandi (54:49) järel, kuid kaotas otsustava veerandi 13:19 ja ühtlasi kogu kohtumise 67:68. Eriti valusaks teeb kaotuse asjaolu, et viimane rünnak oli Siena kasutada, kuid itaallased ei suutnud viskenigi jõuda.

Kristjan Kangur sai kolm minutit enne mängu lõppu oma viienda vea ja pidi otsustavaid hetki pingilt vaatama.

Kangur viibis väljakul 28 minutit ning viskas 14 punkti (3p 5/2, 2p 3/2, 1p 4/4), olles kogu mängu resultatiivseim koos Matthew Janninguga. Samuti kanti eestlase arvele 6 lauapalli (3 ründelauda), 1 korvisööt, 1 vaheltlõige, 3 pallikaotust, 5 viga, 4 viga mängijale.

"Kaotus on meile väga halb, kuid me ei saa enam midagi teha ning peame tulevikule mõtlema. Meil olid vist mõned probleemid rünnakul, kuid me andsime ka vastasele liiga palju ründelaudu," lausus Kangur Euroliiga kodulehe vahendusel.

Kui Siena resultatiivsemad olid Kangur ja Janning 14 punktiga, siis võitjate suurimad korvikütid olid Kostas Sloukas ja Kostas Papanikolaou 11 punktiga.

Nii Siena kui Olympiakos on kogunud vahegrupiturniiril nüüd 7 võitu ja 4 kaotust, millega jagatakse teist kuni neljandat kohta.