Kohtumine püsis tasavägisena kuni kolmanda veerandi lõpuni. Viimase perioodi võitis Brindisi kodupubliku ees aga tervelt 35:22. Siena, kes pidi hakkama saama ilma ühe põhitegija Tomas Ressita, jäi selgelt hätta korvialuses kaitses, lubades vastastel sealt 60 punkti tuua. Ise suudeti korvi alt vastata 32 punktiga.

Kristjan Kangur tegi taaskord hea esituse, tuues 20 minutiga 15 punkti (kaugvisked 5/3), 3 lauapalli, 2 söötu ning 2 vaheltlõiget.

Meeskonna parim oli 5 kaugviset tabanud mängujuht Bobby Brown 27 punktiga. Vastastel jõudsid 20 punkti piirini neli meest - Antywane Robinson tõi 23, Scottie Reynolds ning Jonathan Gibson 21. Vaata kohtumise videokokkuvõttet siit.

Sienal on kirjas nüüd 12 võitu ja 5 kaotust. Sellega jätkatakse kolmandal kohal. Brindisile oli tegemist 9. võiduga 8 kaotuse kõrval, mis annab kaheksanda koha.

Siena järgmine kohtumine on Janar Taltsi koduklubi ja liiga liidri Cimberio Varese vastu 3. veebruaril.