Siena võitis avapoolaja 33:26, kuid kolmandal veerandil piirduti vaid kaheksa punktiga ja otsustava veerandi eel juhtis juba kodumeeskond 43:41. Siena oli ka terve viimase veerandi tagaajaja osas, ent 45 sekundit enne lõppu jõuti Matt Janningi kaugviske abil viigini 65:65. Kohe vastas Nicolo Melli omapoolse kaugviskega ja närvilistel lõpusekunditel Milano eduseisu enam käest ei andnud.

Kangur viskas 32 minutiga 7 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/4, vabavisked 2/7), võttis 4 lauapalli ja jagas kolm resultatiivset söötu.

Itaalia liigat juhivad Janar Taltsi tööandja Cimberio Varese ja Sassari 17 võidu ja 4 kaotusega. Montepaschi jagab nüüd 14 võitu ja 7 kaotusega kolmandat kohta. Milano (13-8) tõusis viiendat kohta jagama.