Siena pööras mängu lõplikult enda kasuks viimase nelja minutiga, lõpetades 68:65 eduseisul kohtumise 14-3 vahespurdiga.

Esimese suurema vahe suutis Siena välja mängida kolmanda veerandi lõpuminutitel, kui 5-punktiline eduseis kahe minutiga kümnepunktiliseks kasvatati.

Varese võitis avaveerandi 26:24. Poolajaks sai Siena ette 42:39, viimasele veerandile mindi tiitlikaitsjate 67:59 eduseisus.

Kohtumine lõppes Varesele eriti kurvalt, sest minut enne lõppu teeniti kaks tehnilist viga ja sellega oli kõik otsustatud.

Vaata kohtumise lühikest videokokkuvõtet SIIT!

Mõlemad eestlased alustasid algkoosseisudes. Kangur kogus 29 minutiga 5 punkti (kolmesed 3/1, vabavisked 2/2) ja 6 lauapalli. Taltsi arvele jäi 31 minutiga 8 punkti (kahesed 7/3, vabavisked 2/2), 10 lauapalli, 2 söötu ja blokk.

Siena parim oli 23 punktiga Daniel Hackett, kes tabas vabaviskeid 12/10. Lisaks jagas mees ka 9 söötu. David Moss lisas 19 punkti, Bobby Brown 14. Varese suurim korvikütt oli Mike Green 20 punktiga.

Finaalis ootab ees Roma Acea, kes oli samuti seitsmemänguliseks kujunenud seerias üle Cantu Lenovost.