Rock suutis võõrsil sakslastega sammu pidada kolm veerandit. Viimane veerandaeg kaotati aga koguni 17:35.

Avapoolaeg kulges Frankfurdi kergel domineerimisel, kuid nende edu oli napp - avaveerandi järel 19:15 ja poolajavileks 36:35. Kolmanda neljandiku keskel tabas Rock kolm kaugviset järjest (Talts, Dorbek, Sokk) ja pääses korraks kuue punktiga juhtima. Viimase kolme minutiga lasti aga Frankfurdil teha 8:2 lõpuspurt ning otsustava veerandaja alguses juhtisid sakslased taas punktiga - 57:56.

Viimase neljandiku alguses tegi Frankfurdi meeskond kolme ja poole minutiga 11:1 vahespurdi, kasvatades edunumbrid 68:57-le. Veerandi keskpaigaks oli vahe kärisenud 15-punktiliseks (76:61) ja kaks minutit enne lõppu juba 18-punktiliseks (87:69).

Enim pahandust tegi täna Rockile tsenter Johannes Voigtmann, kes viskas suurpärase tabavuse juures 26 punkti. Ameeriklasest tagamängija Justin Cobbs lisas 20 punkti. Sakslased hiilgasid suurepärase viskekindlusega - kahesed 56% (22/39), kolmesed koguni 65% (11/17). Rockil olid need protsendid vastavalt 56 ja 32. Tartu parim oli Janar Talts 19 punktiga, Gert Dorbek viskas 13 punkti.

Tänases esimeses K-vahegrupi kohtumises alistas Saraatovi Avtodor koduväljakul hollandlaste Den Bosch Shoetersi 89:85.

Avtodoril ja Frankfurdil on nelja vooru järel 3 võitu, Rock ja Den Bosch jätkavad ühe võiduga.

Rockil on veel väike võimalus edasipääsemiseks - selleks tuleb kodus võita nii Avtodori kui Den Boschi ning loota, et Avtodor kaotaks oma koduväljakul Skylinersile.