Prienai võitis avaveerandi 20:14, kuid poolajaks olid vastased ees 47:37. Eestlase leivaisa suutis kolmanda perioodiga vahet veidi vähendada (55:61), aga võidu võttis lõpuks ikkagi Juventuse meeskond.

Pingilt alustanud Kriisa arvele jäi ligi 9 minutiga seitse punkti (kahesed 1/2, kolmesed 1/3), üks lauapall, üks vaheltlõige ja üks isiklik viga. Karolis Guščikas tõi meeskonna parimana 12 punkti, Skylar Rodrigo Spencer ja Martynas Varnas lisasid 11 silma. Üleplatsimeheks kerkis Juventuse mängumees Gytis Radzevičius (21 punkti).

Prienaile oli see viie võidu kõrvale seitsmendaks kaotuseks. Täpselt samasugune saldo on nüüd kirjas ka Juventusel. Kriisa koduklubi jaoks jätkub hooaeg laupäeval, kui vastamisi minnakse Panevežyse Lietkabelisiga.