(13:24 ; 28:16 ; 28:13 ; 20:25)

Seeria neljas kohtumine peetakse kolmapäeval Bolognas.

Kohtumise kulg:

1. veerandaeg

Bologna poolt masendav algus. Algviisik jäi viie minutiga kaotusseisu 2:14. Kangur varumeeste pingil.

Käib veerandaja eelviimane minut. Kangur endiselt pingil, Bologna rivistuses on platsil käinud seitse meest. Kaotusseis 9:23.

Kangur saadeti lõpuks "kustutama". Veerandaeg lõppes seisul 13:24. Kangur sai mängida alla minuti ja esialgu näitajad nullis.

2. veerandaeg

Teist veerandaega mängitud napid kaks minutit ja Kanguril teenitud kaks viga. Seis 14:26. Ainsana pole Bologna algrivistusest puhkust saanud Viktor Sanikidze.

Kanguri vastu tegi vea Manuchar Markoishvili. Vabaviskeid ei järgne.

Käsi valge, Kanguri esimene pealevise tabas. Kolmene vähendas kaotusseisu 20:28 peale. Käib kohtumise 14 minut.

Kangur sai ründelaua ja pani veaga sisse. Vabavise kahjuks ei tabanud. Käib kohtumise 16. minut. Kanguri isiklikus kontos 5 punkti ja meeskond taga 26:33.

Kangur lajatas taas tabava kolmese! Vahe sulab vaid nelja punkti peale 29:33. Visked väljakult 100 protsenti 3/3.

Poolaja eelviimane minut. Kangur võtab teise ründelaua. Rünnak lõpeb Andre Collinsi kolme tabava vabaviskega. Vahe minimaalne 37:38.

Kümme minutit mängida saanud Kangur vahetatI poolaja lõpu eel pingile, seisul 39:40. Õnneks on Kanguril vaid kaks viga, mis lubab teisel poolajal veel kõvasti mürada. Eestlase kasutegur seni meeskonna parim.

Poolaeg lõppes Bologna 41:40 eduseisul.

3. veerandaeg

Neli minutit mängitud, Kangur pole platsile pääsenud. Bologna mäng aga sujub, juhitakse 54:45. Cantu peatreener võttis aja maha.

Kuus minutit mängitud ja vahe sulanud 49:54 peale. Kangur pole teisel poolaja ikka platsile saanud. Minutilist aega kasutas nüüd omakorda Bologna.

Kangur pääses veerandaja kaheksandal minutil platsile ja lisas kiirelt kaks punkti. Bologna ees 58:52. Hea kui selline mees on pingilt võtta!

Kanguri kolmas viga. Sel veerandajal ei tohiks küll rohkem vigu teha.

Veerandaeg lõppes Bologna eduseisul 69:53.

4. veerandaeg

Kulunud kolm minutit ja Cantu on teinud 7:0 spurdi. Bologna võtab eduseisul 69:60 aja maha. Kangur endiselt platsil.

Nõupidamisest oli kasu. Sanikidze ja Kanguri korvidest vahe taas 14 punkti peale 74:60. Kangur jätkab suurepärast seeriat, visked väljakult 5/5. Isiklikus kontos 12 punkti.

Kangur vahetatakse pingile. Mänguaega on seni jagunud 18 minutit. Bologna peal 77:68.

Vastastel on hoogu sattunud Markoishvili, kellel koos juba 23 punkti. Tänu grusiini ponnistustele on Cantu saanud vahe 70:77 peale. Mängida enam-vähem täpselt neli minutit.

Kaks minutit minna ja Bologna peal 83:75. Vastased võtsid aja maha. Kangur varumeeste pingil.

Kohtumine läbi. Bologna võitis 89:78 ja veerandfinaalseeria jätkub.