VIDEO | Nurger ja Kotsar tegid võidumängus suurepärase esituse

 (5)
Rauno Nurger
Rauno NurgerFoto: Gregory Shamus, AFP

Rauno Nurger tegi USA üliõpilasliigas NCAA vägeva mängu, kui viskas 16 punkti ja aitas oma koduklubi Wichita State Shockersi 81:63 võidule Charleston Cougarsi üle.

Vahetusest sekkunud eestlane tabas mängust kümnest viskest kuus (sealjuures kolmesed 1/2) ja kõik kolm vabaviset. Lisaks hankis 26 minutit mänginud Nurger viis lauapalli ja patustas kahe pallikaotusega.

Wichita State'i resultatiivseim oli Shaquille Morris 18 punkti ja 10 lauapalliga. Eesti korvpalluri meeskond on alustanud hooaega kahe võiduga.

Maik-Kalev Kotsar ja South Carolina Gamecocks said samuti teise võidu, kui Western Michigani meeskond alistati 78:60. Kotsari arvele kogunes 29 minutiga 10 punkti (visked mängust 4/10, vabavisked 2/6), kuus lauapalli, kaks vaheltlõiget, üks korvisööt ja kulp.

Ka Taavi Jurkatamm ja San Francisco Dons said eile võidurõõmu maitsta, kui alistasid kodupubliku ees St. Francis Red Flashi 75:63. Jurkatamm viskas kuue minutiga kaks punkti, võttis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike.

Shockers - Charleston mängu tipphetked: