Esimesel veerandajal tegi Venemaa klubi kohe jõuvahekorrad selgeks ja asus juhtima 32:12. Kalev/Cramol kirjas 7 pallikaotust.

Teisel veerandajal sama tendents jätkus ja poolajale mindi seisul 62:26. Pallikaotused suurelt Kalev/Cramole 11-2, Eesti meisterklubi mängijate viskeprotsent väljakult 6/25 ehk paras õudusunenägu. Vastastel sama näitaja 18/32.

Kolmanda veerandaja järel olid Kalev/Cramo kaotusnumbrid juba 45:87. Õhus oli tunda ebameeldiva rekordi hõngu.

Kalev/Cramo tulemuslikum lõpuks 16 punkti ja 9 lauapalliga Frank Elegar. Vastastel jõudis kahekohalise punktisummani kuus mängijat.

Vaata kohtumise tipphetki:

Eelinfo:

VTB liiga avamängus alistas Lokomotiv-Kuban 3. oktoobril võõrsil tšehhide CEZ Nymburki 82:67, parimatena tõid Malcolm Delaney (mullu Müncheni Bayern) 16, Richard Hendrix 16, Krunoslav Simon 13 ja Derrick Brown 13 punkti, Nikita Kurbanov lisas 9 ja Anthony Randolph (kuus hooaega NBAs) 8 punkti. Vigastusest taastuvat leedulasest mängujuhti Mantas Kalnietist veel vägesid juhatamas polnud. Meeskonna peatreener on Sergei Bazarevitš, talle assisteerivad ameeriklane Russell Bergman ja serblane Saša Grujic, kirjutab basket.ee.

Eelmisel aastal jõudis Lokomotiv-Kuban liiga veerandfinaali, kus kaotas hilisemale võitjale Moskva CSKA-le mängudega 2:3.

Kalev/Cramo peab Venemaal nelja päeva jooksul kaks kohtumist. 12. oktoobril minnakse kokku mulluse finalisti, tänavu Euroliigas debüteeriva Nižni-Novgorodiga.