Avapoolaja võitis koduväljakul mänginud Varese 42:39. Kangur, kes tabas kõik kolm kaugviset, oli esimesel 20 minutil oma meeskonna resultatiivseim 12 punktiga. Lisaks oli tema arvel ka neli vaheltlõiget ja kolm resultatiivset söötu.

Kolmandal veerandil sai Kangur neljanda vea, mistõttu sai edaspidi ka vähem mänguaega. Veerandaja lõpuks pääses Siena juhtima 67:66.

Mängu eelviimasel minutil tehti ründelauast palli hankinud Kangurile viga ja eestlane kasvatas vabaviskest Varese eduseisu 86:83-le. Siena jõudis küll veel viigini 86:86, kuid viimasel sekundil teenis Ronald Slay vabavisked ja tabas neist ühe.

Kangur kogus 27 minutiga 13 punkti, võttis 3 lauapalli, tegi 6 vaheltlõiget ja andis 3 resultatiivset söötu.