VIDEO: Kotsar teenis hea mänguga kiitust NBA legendilt!

 (8)
Maik-Kalev Kotsar
Maik-Kalev KotsarFoto: Ekraanitõmmis

Läinud öösel USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis kõik seitse väljakult tehtud viset tabanud ning lõpuks 15 punkti ja kaheksa lauapalli kirja saanud Maik-Kalev Kotsar teenis kiitust ka NBA legendilt Alex Englishilt.

"Ta nägi täna väljakul väga hea välja. Gamecocksil on korvialust jõudu vaja ning nii Kotsar kui Silva tegid täna väga hea mängu," kiitis English mängu teleülekandes.

South Carolina ülikooli vilistlase Englishi nimel on mõneti isegi hämmastav saavutus - nimelt on tegu NBA 1980. aastate kõige suurema punktitoojaga. Kogu kümnendi Denver Nuggetsis veetnud, aga karjääri jooksul ka Milwaukee Bucksi, Indiana Pacersit, Dallas Mavericksi ning Euroopas Napolit esindanud English viskas oma parimal hooajal keskmiselt koguni 29,8 punkti mängu kohta.

Kogu elu vältel üsna madalat profiili hoidnud English valiti kaheksa korda Tähtede mängule ning 1997. aastal ka korvpalli Kuulsuste Halli liikmeks. English hoiab endiselt enda käes Nuggetsi meeskonna ajaloo kõige suurema punktitooja tiitlit.

F4