Rytas alustas mängu hästi, võites avaveerandi 24:16. Võõrustajad suutsid edu hoida avapoolaja lõpuni, mis võideti 42:34.

Kolmandal veerandajal aga Rytase mäng lagunes. Žalgiris viskas 28 punkti võõrustajate 10 vastu. Viimase kümne minutiga suutis Žalgiris kättevõidetud edu hoida ning lõpuks teenidi 12-punktiline võit.

Kitsing viibis platsil ligi 23 minutit, mille jooksul tõi ta kümme punkti (kahesed 1/2, kolmesed 2/4, vabavisked 2/2). Lisaks jäi eestlase arvele kaks lauapalli, kaks pallikaotust ja üks vaheltlõige. Demetrius Montel Jackson viskas Rytase resultatiivseimana 18 punkti.

Žalgirise poolelt viskas Marius Grigonis 13 punkti, Lukas Lekavicius ja Augustin Rubit lisasid 12 silma.

Rytas jätkab kuue võidu ja ühe kaotusega Leedus liidrikohal, ühe võidu vähem saanud Žalgiris on teine.