Avapoolaja 38:27 võitnud Milano kasvatas kolmanda veerandi lõpuks eduseisu juba 17-punktiliseks (57:40). Külalised jõudsid neli minutit enne lõppu korraks veel kaheksa punkti kaugusele, ent lähemale itaallased Malagat enam ei lasknud.

Keith Langford oli Milano parim 29 punktiga, tabades mängust 14-st viskest 10. Kangur mängis 15 minutit, võttis 4 lauapalli, kuid punktiarvet ei avanud (eksis neljal kaugviskel).

Barcelona alistas täna samas vahegrupis võõrsil Vitoria Laborali 80:68, Olympiacos jäi Ateenas alla Panathinaikosele 62:66.

Milanol on nüüd 4 võitu ja 3 kaotust, millega jagatakse 2.-4. kohta koos Panathinaikose ja Olympiacosega, Unicajal on kolm võitu ja neli kaotust. Grupi parim on FC Barcelona (7-0).