Kangur alustas kohtumist liiga punase laterna vastu suurepäraselt. Teise veerandi keskel esmakordselt mängu sekkunud eestlane tabas 5 minuti jooksul viiest teele saadetud kaugviskest kolm ning viis külalismeeskonna poolajale 55:43 eduseisus.

Teisel poolajal jätkas külalismeeskond Milano eduseisu kasvatamist. Eesti koondise ääremängija lülitus teistkordselt mängu neljandal neljandikul, kuid ühtegi pealeviset ei sooritanud.

Kangur pidi esialgsete plaanide kohaselt naasema väljakule alles uuel aastal, ent oodatust kiirem paranemine on lubanud viskekahuril maksimaalselt pingutades treenida juba detsembri algusest.

Milano resultatiivseim oli Keith Langford 25 punktiga, Alessandro Gentile lisas 16 punkti. Sarnaselt Kangurile mullu Siena Montepaschis pallinud David Moss viskas 12 punkti, 14 minutit mänginud Kanguri arvele jäi 9 silma (kolmesed 5-st 3), 2 lauapalli ja 3 isiklikku viga. Kaotajate parim oli Elston Turner 17 punktiga.

Milano kerkis liigatabelis jagama viiendat kohta, olles kogunud 6 võitu ja 4 kaotust. Pesaro on 1 võidu ja 9 võiduga viimane ehk 16-s. Esikohta jagavad Siena ja Sassari 8 võidu ja 2 kaotusega.

Kohtumise paremaid hetki vaata siit (videos ka üks Kanguri kolmestest).