Võitjate resultatiivseim oli 26 punktiga Vallo Allingu, kodumeeskonnas paistis 21 punktiga silma Reimo Tamm. Vaata, kuidas Tanel Sokk sai vigastada SIIT!

VAATA FOTOGALERIID SIIT!

Mängu käik: (Kalev/Cramo - TÜ/Rock 15:25 ; 36:44 ; 48:62 ; 71:81)

Kohtumine lõppenud.

71:81 - Vaid 20 sekundit mängida. Kuusmaa sai mõni minut enne lõppu tehnilise, mees ei olnud rahul kohtunikega.

63:69 - Gert Dorbek tegi Eziukwu vastu ebasportliku vea. Normaalaja lõpuni 3.06.

62:69 - Mängida 4.36. Nii Tanel Sokk kui Sten Sokk mängust väljas. Tanel vigastas põlve, Sten sai vead täis.

55:67 - Kalev/Cramo tegi väikese vahespurdi ja vahe -12 peal. Normaalaja lõpuni 7.09.

48:65 - Paade tabas kolmese. Kas Kalevi jaoks on rong läinud?

IV VEERANDAEG

48:62 - Veerandaja lõpp kuulus tartlastele.

46:54 - Kalev/Cramo mängib selgelt aktiivsemat kaitset kui esimesel poolajal. Täna väga kahvatu olnud Dunigan sai Kuusmaa käest teise poolaja alguses hirmsa peapesu. Veerandaja lõpuni 3.40.

III VEERANDAEG

Poolaeg lõppenud.

36:44 - Kalev/Cramo vähendas lõpus jõuliselt vahet. Kalevi minek maa-alale toimis, Rocki mängijad uhasid kaugelt kõvasti mööda. Toomel on 3 ja Sten Sokul 3 viga.

23:40 - Pool teisest veerandajast kulunud. Rock domineerib kohtumist täielikult.

II VEERANDAEG

15:25 - Toome viskas veerandaja viimase korvi. Aeg läbi, väike puhkus.

13:24 - Asko Paade veaga sisse, määrusi rikkus Joosep Toome. Vabavise ka tabas.

13:22 - Dunigan tegi skoori vabaviskejoonelt.

10:16 - Marek Doronin tabas oma teise kolmese, Kalev/Cramo võttis minutilise mõtteaja. Mängitud 6.30.

4:8 - Gregor Arbet realiseeris vabavisked. 3.35 mängitud. Nii Michael Duniganil kui Callistus Eziukwul juba 2 viga.

2:7 - Rock on alustanud resultatiivselt. Armands Škele istub küll Kalevi pingil, kuid tsiviilides, seega lätlane täna mängumees pole.

Kohtumine algas.

Eelinfo:

Meeskonnad on tänavu kaks korda juba kohtunud. 9. oktoobril jäi Tallinnas 71:69 peale Kalev/Cramo ja 2. novembril Tartus 72:71 TÜ/Rock.

Turniiritabelis hoiavad meeskonnad kahte esimest kohta. TÜ/Rockil on kirjas 18 ja Kalev/Cramol 17 võitu. Mõlemad on pidanud 19 kohtumist.