Neljapäeval Ühisliiga avamängus Krasnodaris Lokomotiv-Kubanile koguni 51:114 alla jäänud kalevlased tegid täna muljetavaldava avaveerandi, mis võideti 20:16. Teisel veerandajal kalevlased oma edu käest ei andnud ning poolajavilele mindi Eesti meistermeeskonna 37:36 juhtimisel. Fantastilise mängu tegi esimesel mängupoolel Elegar, kelle arvel oli juba 17 punkti ja 8 lauapalli.

Kolmandal veerandil võtsid venelased jalad kõhu alt välja, võites selle neljandiku 25:15 ning pääsedes ette 61:52. Kalev oli veel kaheksa minutit enne lõppu vaid 7-punktilises kaotusseisus (55:62), kuid sealt edasi haaras kodumeeskond initsiatiivi kindlalt endale ja kalevlastel enam võiduvõimalusi ei tekkinud.

Võitjate resultatiivsemad olid ameeriklased Taylor Rochestie ja Tarence Kinsey vastavalt 23 ja 18 punktiga. Elegari arvele kogunes lõpuks 26 punkti ja 14 lauapalli (sh 8 ründelauda!). Scott Machado viskas 15 punkti ja jagas 10 resultatiivset söötu, kuid sai väljakult korvi vaid kuus viset 23-st (kolmesed 2/10). Armands Škele lisas 13 ja Gregor Arbet 11 silma.