Kalev, kelle visketabavus oli avapoolajal väga kehv, kaotas esimese veerandi 12:22 ning poolaja 33:45. Kolmanda veerandi lõpuks oli Kalevi kaotusseis 53:63.

Kuigi vahe oli avapoolajal korra juba 17 punkti, suutis Kalev viimasel veerandil viigiseisuni 66:66 tulla, ent lõpus võtsid valgevenelased ikkagi oma.

Kalevlaste parim oli Scott Machado 33 punkti, 7 resultatiivse söödu ja 5 lauapalliga. Gregor Arbet lisas 14 ja Kristjan Kitsing 11 punkti. Vastaste resultatiivseim oli Rashaun Freeman 21 punktiga.

Kalev hoiab kaks mängu enne põhiturniiri lõppu 13 võidu ja 15 kaotusega kaheksandat ehk viimast play-off'i kohta, mis viiks nad veerandfinaalis arvatavasti vastamisi Moskva CSKA-ga.

Kalevlaste lähim ohustaja Riia VEF (10-16) on kolme võidu kaugusel. Eile kaotasid lätlased võõrsil Peterburi Zeniidile 81:88.

Ühisliiga esikümme: 1. CSKA (25 võitu, 3 kaotust), 2. Himki (22-4), 3. Lokomotiiv-Kuban (19-7), 4. Zeniit (18-7), 5. Nižni Novgorod (18-8), 6. Unics (16-11), 7. Avtodor (15-12), 8. Kalev (13-15), 9. VEF (10-16), 10. Astana (10-17).