Seeria neljandas mängus viimasel veerandajal 13-punktilise edu maha mänginud Varese oli seegi kord lähedal kokkuvajumisele - kolmanda veerandaja keskel juhiti 15 punktiga, ent lasti siis Sienal teha 12:0 spurt, neli minutit enne lõppu ka 59:59 viigini jõuda.

Sellelt seisult alustas Taltsi tabav vise Varese 6:0 spurti. Poolteist minutit enne lõppu oli Talts veel mängu peategelane, kui hankis ründelauapalli ja lõpetas järgnenud rünnaku peatpanekuga seisuks 67:61. Kümmekond sekundit hiljem teenis Talts viienda vea.

Viimasel minutil jõudis Siena veel ühe punkti kaugusele, ent viimaste sekundite vabavisked päästsid Varesele võidu.

Talts sai mänguaega 23 minutit ning kogus selle ajaga 11 punkti (kahesed 4/8, kolmesed 1/3), 5 lauapalli ja ühe kulbi.

Kristjan Kangur võttis Siena poolel 17 minutiga 3 lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Ükski tema kolmest viskest korvi ei jõudnud.

Seeria kuues mäng on kolmapäeval Sienas.

Teises poolfinaalpaaris on Cantu Lenovo pööranud 0:2 kaotusseisu 3:2 eduks. Viimati võitis Cantu võõrsil tulemusega 77:66.