Kodumeeskond alustas mängu hoogsalt. Juba avaveerandi lõpus olid kalevlased 10 punktiga peal - 23:13. Korvidevaese teise veerandi Kalev küll kaotas 13:14, kuid poolajale läks Eesti meeskond siiski vastu soliidses 9-punktilises eduseisus.

Kolmandal veerandil, mil Kalevi mäng on tippklubide vastu tihti lagunenud, suudeti eduseisu kasvatada ning otstavale neljandikule mindi vastu juba 13-punktilises eduseisus.

Veel viis minutit enne lõppu juhtis Kalev 55:46, ent viskas seejärel vaid viis punkti ning lasi Unicsi järele. Ainus mängust visatud korv selle perioodi jooksul, Rain Veidemani tabamus seisuks 57:53, Devin Gibsoni üks ja Vlad Moldoveanu kaks vabaviset päästsid Kalevile siiski napi võidu.

Harva võidab Kalev mänge, kus 2 punkti visete tabavusprotsent on 36, kaugvisetel 27 ning vabavisetel 32. Tõsi, Unics tabas veelgi halvemini: 2p 40%, 3p 0%(!), 1p 29%. Jah, Kaasani meeskond ei tabanud ühtegi 18-st teele saadetud kolmesest!

Kalevi kangelaseks kerkis Vlad Moldoveanu, kes viskas 17 punkti ja võttis 12 lauapalli. Lisaks tehti rumeenlase vastu 7 viga. Indrek Kajupank toetas meeskonnakaaslast 10 punktiga, Rain Veidemani arvele kogunes 8 punkti. Unicsi resultatiivseim oli Andrew Goudelock 14 punktiga.

Unics juhib Ühisliiga alagruppi ka tänasele kaotusele vaatamata, olles kogunud 5 võitu ja 1 kaotuse. Kalev, kes võitnud 2 ja kaotanud 3 mängu, tõusis 10 meeskonna konkurentsis jagama 6.-8. kohta. Play-off`i pääsevad grupi kuus paremat.

Kalev ja Unics mängivad tänavu samas alagrupis ka EuroCupis, kus meeskondade esimene omavaheline mäng lõppes venelaste 81:72 võiduga.