Rakvere ja Valga mäng püsis tasavägine kõik 40 minutit. Avaveerandi võitsid lõuna-eestlased 27:25 ja poolaja 48:47. Viimasele veerandile mindi viigiseisus.

Rakvere parimaks mängumeheks kerkis Kaspars Cipruss, kes tõi 19 punkti ja haaras 12 lauapalli. Roberts Stumbris ja Mario Paise lisasid 17, Martin Jurtom 13 punkti. Reinis Strupovics oli Valga parim 30 punktiga, Edgars Krumins lisas 24, Jurijs Aleksejevs 16 ja Kristo Saage 14 punkti.

Pärnu ja Rapla mängus võitis suvepealinna meeskond avaveerandi 18:15, kuid jäi poolajaks 35:44 kaotusseisu. Viimasele veerandile läksid raplakad seitsmepunktilises edus, kuid ei suutnud seda säilitada.

Sandis Silavs tõi Pärnule 27 punkti, Janis Vahter lisas 18 punkti ja 12 lauapalli. Rait Keerles tõi kaotajate poolel 15 punkti ja 8 lauapalli, Martin Paasoja lisas 14 punkti.

TTÜ spordihoones visati pall mängu kell 16:00 kui TTÜ KK asus võõrustama Kalle Klandorfi juhendatavat TLÜ/Kalevit. TTÜ võitis avaveerandi 18:12 ning juhtis poolajaks 40:26. TTÜ hoidis edu ka terve teise poolaja ning lõppkokkuvõttes võeti 79:64 võit.

Võitjate parim oli Joonas Järveläinen, kes tabas kõik 5 teele saadetud kahepunktiviset ning tõi 19 punkti. Toomas Raadik lisas 16 ning Kristjan Makke 13 punkti. Kalevi suurim korvikütt oli 20 punktiga Robertas Grabauskas, kes haaras lisaks ka 12 lauapalli. Raido Roos ja Reimo Tamm lisasid mõlemad 12 silma.