VIDEO JA FOTOD: Rock võitis Giantsi ja tõusis EuroChallenge`i sarjas ainuliidriks

 (105)
Vaata mängu tipphetki!

TÜ/Rock tõusis korvpalli EuroChallenge`i sarja vahegrupis ainuliidriks, kui alistas koduväljakul belglaste Antwerpeni Giantsi 82:74.

Rock pääses avaveerandil juba üheksa punktiga ette, veerandaeg võideti 23:17. Teist neljandikku alustas paremini külalismeeskond, asudes neljandaks minutiks ise 26:25 juhtima. Poolajavile kõlades olid tablool viiginumbrid 38:38. Kolmandal veerandil tegid tartlased tõhusa vahespurdi ja juhtisid enne viimast kümmet minutit 64:53.

Otsustaval veerandil jõudsid külalised vaid kahe punkti kaugusele ja mängu lõpp läks põnevaks. Tartlaste otsustava vahespurdi aitasid eelviimasel minutil teha leedulased Vilmantas Dilys ja Augustas Peciukevicius ning kui 50 sekundit enne lõppu kaotasid külalised 72:77 kaotusseisus palli, oli mängu saatus sisuliselt otsustatud.

Peciukevicius oli tartlaste parim 24 punktiga, Dilys lisas 20 silma. Kaotajate resultatiivseim oli Ryan Pearson 21 punktiga.

Rockil on nüüd vahegrupis täisedu kaks võitu. Giantsil on koos Samaara Krasnõje Krõljaga (alistas täna võõrsil Medias Gaz Metani 80:77) üks võit.

Järgmisel nädalal võõrustab Rock võiduta jätkavat rumeenlaste Medias Gaz Metani.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.