Rock haaras kohtumises juhtohjad jäädavalt teisel veerandil, lubades vastastel vaid 9 punkti visata ning võitis poolaja 31:22. Otsustavaks sai kolmas veerandaeg, mille Rock võitis 20:10. Viimasel veerandil oli tegemist puhtalt vormistamisega.

Suurepärase esituse tegid Janar Talts ning teisel poolajal vägevalt esinenud vanameister Valmo Kriisa. Mõlemad mehed tõid 19 punkti, Talts lisas 7 lauapalli ja 3 söötu, Kriisa 6 lauapalli ja 4 söötu. Karolis Petrukonis toetas 12 punkti ja 9 lauapalliga.

Rocki mängujuht Augustas Peciukevicius tegi taaskord kubemepiirkonnale liiga ning sai kohtumises avaveerandil kaasa teha vaid poolteist minutit.

Alagrupi teises kohtumises alistas Körmend ülinapilt Rovinari energia 77:76 ning jätkab ainsana täiseduga. Rockil ja Rovinaril on võit ja kaotus, Lukoil jätkab võiduta.