Kolmel viimasel aastal karikavõiduni jõudnud Rock võitis korvidevaese avaveerandi 13:12, kuid poolajavileks pääses juhtima Kalev 34:24. Kolmandat neljandikku alustasid kalevlased 10:0 spurdiga, kasvatades vahe juba kahekümnele silmale (!). Kolmanda veerandi lõpuvile kõlades oli Kalevi eduseis 58:43 ning kuigi Rock jõudis veel korraks kümne punkti kaugusele (50:60), kaotusest neil pääsu ei olnud.

Kalevi resultatiivseim oli finaali väärtuslikumaks mängijaks valitud Rain Veideman 26 punktiga (kolmesed 4/8). Rolands Freimanis tõi 16 silma ja 9 lauapalli, suurepärase partii esitanud Martin Dorbek 10 punkti, 7 vaheltlõiget, 6 resultatiivset söötu ja 5 lauapalli.

18-st kaugviskest vaid neli tabanud Rocki (Kalevi kaugvisked 11/31) tulemuslikumad olid Gert Dorbek 15 ja Janar Talts 10 punktiga (Statistika).

Kalev/Cramo ja Rock olid korra sel hooajal juba kohtunud, kui meistriliiga avamängus 7. oktoobril mängiti Rocki kodusaalis ja ka siis võitis Kalev (81:73).