Kalev alustas mängu suurepäraselt. Kuueminutilise mängu järel juhiti kohtumist 18:6, seejuures Killingsworthi arvel oli selleks hetkeks juba 10 punkti ja 5 lauapalli. Veerandaja võitis Kalev 22:13.

Teisel veerandil meie visked enam sama hästi ei läinud ning soomlased pääsesid peagi vaid kahe punkti kaugusele (30:32). Sten Soku kaks tabavat vabaviset viisid Kalevi poolajale siiski neljapunktilises eduseisus, 42:38. Killingsworth viskas poolajal 17 punkti ja võttis 7 lauapalli, Gregor Arbet lisas 10 punkti. Ronald Clark tõi poolajaga Loimaale 16 silma.

Kolmandat veerandit alustasid soomlased 7:0 vahespurdiga, pääsedes juhtima 45:42. Kolm minutit kuival olnud kalevlased said seejärel ka oma mängu käima ning haarasid juhtohjad uuesti enda kätte. Mõnepunktiline edu püsis kuni veerandi lõpuni - viimasele pausile mindi Kalevi 60:58 eduseisus. Sellel neljandikul ka kahe pallikaotusega patustanud Killingsworthi arvele oli kogunenud 20 punkti, Arbetil 15 punkti.

Otsustava veerandi keskpaigaks jõudsid soomlased viigini 64:64. Kolm ja pool minutit enne lõpusireeni viis Clarki kaugvise Bisonsi 67:66 ette, kuid Kalev vastas tänu Josh Boone`i, Killingsworthi ja Rain Veidemani korvidele 7:0 vahespurdiga. Kui mängida jäi 43 sekundit, juhtis Kalev 76:69, ent soomlased tegid siis 28 sekundi jooksul marulise spurdi ning jõudsid vaid punkti kaugusele (79:78). Kalevile tõid närvilistel lõpusekunditel raske, 83:78 võidu Veidemani ja Soku tabavad vabavisked.

Killingsworth viskas Kalevi parimana 24 punkti ja võttis 8 lauapalli, Arbet lisas 17, Sokk 12 ja Veideman 10 punkti. Soomlaste resultatiivseim oli viis kaugviset (8-st) tabanud Clark 23 punktiga.

Kalev sai kahe kaotuse kõrvale esimese võidu, Bisonsil on tabelis kolm kaotust. Kalevil oli siiani kirjas 65:79 kaotus Nymburkile ja 60:68 allajäämine Saraatovi Avtodorile. Soome meistrisarja mulluse finalisti saldos on ka kaotused kahele suurtiimile Himkile (62:81) ja Nižni Novgorodile (69:71).