Enesekindlat alustanud Kalev näitas avaveerandil suurepärast mängu ja viskekindlust (näiteks kolmesed 5/6 ehk 83%) ning läks esimesele lühikesele vaheajale eduseisus 29:25.

Teisel veerandajal pani aga CSKA teise käigu sisse, võites selle neljandiku kindlalt 28:13. Poolajavileks tähendas see Moskva tippklubile eduseisu 53:42. Kalev jäi üha enam hätta Miloš Teodosici katmisega, kellel lasti avapoolaja lõpuks visata juba 20 punkti.

Kolmandal veerandi lagunes Kalevi mäng täielikult ning CSKA tegi seitsme minutiga 23:3 vahespurdi. Veerandi lõpuks olid kodumeeskonna edunumbrid kasvanud juba 81:58-le. Sellel neljandikul tegi palju pahandust 213 cm pikkune Aleksander Kaun, kes viskas lühikese ajaga 9 punkti ja jõudis 17 silmani.

Neljandal veerandil saatis CSKA platsile juba vahetusmehed ning pingevabalt kulgenud neljandiku lõpuks särasid tablool numbrid 102:81.

Võitjate parim oli Teodosic, kes viskas 22 minutiga 22 punkti ja andis 4 resultatiivset söötu. Kaun viskas kõigest 13 mänguminutiga 17 punkti. Kalevi parim oli Rolands Freimanis 23 punkti ja 6 lauapalliga. Scott Machado lisas 14 silma ja 9 korvisöötu.

CSKA-l on nüüd turniiritabelis 13 võitu ja 1 kaotus, Kalevil 5 võitu ja 8 kaotust.