Seejuures kaotas Ludwigsburg pärast kolmandat veerandaega 51:55, kuid suutis siis otsustaval veerandajal kümne minutiga visata 23 punkti, vastase 15 silma vastu.

20-aastane Eesti koondislane viibis väljakul 12 minutit, mille jooksul ta kätt valgeks ei saanud (kahepunktivisked 0/0, kolmepunktivisked 0/3, vabavisked 0/0), kuid võttis 2 lauapalli.

Soome esiliiga põhihooajavõitja Forssan Koripojat kaotas üllatuslikult ka teise poolfinaalkohtumise, kui reedel tunnistati võõrsil Lapuan Korikobra 80:83 (41:37) paremust.

FoKoPo oli kinni kindlas võidus, juhtides veel otsustava veerandaja alguses 13-punktiga 75:62. Siis lagunes Rannula koduklubi mäng täielikult, vastasel lasti teha 21:5 vahespurt ning valus kaotus oli tõsiasi.

Esimeses poolfinaalis otsustaval kolmepunktiviskel eksinud Rannula tegi seekord korraliku mängu, kogudes 27 minutiga 10 punkti (kahepunktivisked 2/5, kolmepunktivisked 2/6, vabavisked 0/0), 5 lauapalli ja 2 resultatiivset söötu.