Laupäeval mindi koduväljakul vastamisi Trento Dolomiti Energiaga. Esimese veerandiga vaid kaheksa punkti visanud Pesaro suutis mängu tagasi tulla ning tänu võimsale kolmandale veerandile juhiti 10 minutit enne lõppu juba ise 61:57. Normaalaeg lõppes aga 82:82 viigiseisul ehk kohtumine läks lisaajale. Seal võttis 101:95 võidu lõpuks Trento.

Kohtumist pingilt alustanud Drell pääses väljakule kaheksaks minutiks ning selle aja jooksul punktiarvet ei avanud.

Kaotuse sai kirja ka Siim-Sander Vene ja Varese. Pühapäevases matšis jäädi 74:91 võõrsil alla Bresciale. Varesele oli see teiseks järjestikuseks kaotuseks. Algviisikusse kuulunud Vene viskas 30 minutiga 11 punkti.

Kolm võitu ja neli kaotust kogunud Varese hoiab 10. kohta, viimasel kohal paiknev Pesaro on kaotanud kõik senised 7 kohtumist.