Vene koduklubi kaotas kindlalt Euroliiga tipule, Drelli leivaisa jätkab võiduta


Gran Canaria Herbalife mängija Siim-Sander Vene
Siim-Sander VeneFoto: Madis Veltman

Itaalia korvpalli kõrgliigas olid täna võistlustules nii Siim-Sander Vene kui ka Henri Drell.

Vene koduklubi Varese läks võõrsil vastamisi Euroliigas esimest kohta jagava Milano Olimpiaga ning pidi vastu võtma kaotuse numbritega 69:93. Vahe tehti sisse juba esimese poolajaga, mis võideti 47:30. Kolmanda veerandaja lõpuks oli kodumeeskond ees 74:45. Viimane veerand oli juba vormistamise küsimus.

Võitjate parimana tõi Riccardo Moraschini 17 punkti. Meeskonna suurimad tähed Luis Scola ja Sergio Rodriguez said täna kergema tööpäeva. Scola veetis platsil 3 minutit ning tõi ühe punkti, Rodriguez viskas 13 minutiga 6 silma. Vene tõi Varese ühe resultatiivseimana 12 punkti. 27 minutit platsil veetnud eestlase arvele kogunes veel 6 lauapalli. Varese suurim punktitooja oli Jason Clark (14).

Henri Drelli koduklubi Pesaro jätkab Itaalias võiduta. Pühapäeval jäädi 75:85 alla Treviso meeskonnale. Avaveerand võideti 27:16, aga poolajaks pääses ühe punktiga juba ette Treviso. Kolmanda veerandiga kasvatas Treviso vahet veelgi ning lõpuks võeti 85:75 võit.

Drell veetis väljakul 22 minutit, mille jooksul viskas 4 punkti, võttis 5 lauapalli ning andis 2 tulemuslikku söötu. Üleplatsimeheks kerkis Clint Chapman 30 silmaga. Võitjate ründemängu vedasid Amedeo Weavers ning Isaac Fotu, kes tõid vastavalt 18 ja 17 punkti.

Seotud lood:

Kolme võidu ja kolme kaotusega hoiab Varese kaheksandat kohta. Kõik kuus kohtumist kaotanud Pesaro on tabeli viimane meeskond.

Standings provided by Sofascore LiveScore