Vene ja Varese läksid koduväljakul vastamisi Trentino Dolomiti Energiaga ning pidid vastu võtma 81:86 kaotuse. Külalised juhtisid poolajaks 46:36 ning kolmanda veerandi lõpuks oli nende edu 65:53. Ehkki eestlase leivaisa suutis viimase perioodiga vahet vähendada, siis lõpuks tuli ikkagi napilt alla jääda.

Vene pääses platsile 16 minutiks, mille jooksul viskas viis punkti, tegi kaks vaheltlõiget ja andis ühe tulemuslikku söödu. Meeskonna resultatiivseim oli Giancarlo Ferrero 16 silmaga. Võitjate ründemängu vedasid James Blackmon (24) ja Fabio Mian (21).

Järjekordse kaotuse teenisid Henri Drell ja Pesaro. Sedapuhku jäädi tasavägises kohtumises 92:98 alla Veneetsia Umana Reyerile.

Drell mahtus küll koosseisu, aga täna platsile ei pääsenud. Pesaro suurimad punktitoojad olid Troy Williams ning Vasa Pusica, kelle arvele jäi vastavalt 26 ja 24 punkti.

Varese paikneb 7 võidu ja 8 kaotusega liigas üheksandal kohal. Pesaro on kaotanud kõik senised 15 matši, olles kindlalt tabelis viimane.