Vene ja Varese läksid koduväljakul vastamisi tabelis 16. ehk eelviimasel kohal paikneva Triestega. Võõrustajad said kirja 91:85 võidu.

Vene veetis platsil 30 minutit ja tõi selle jooksul 10 silma (kahesed 2/3, kolmesed 2/5). Lisaks kogunes eestlase arvele 5 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Varese suurim punktitooja oli L. J. Peak (20). Trieste poolelt viskasid Deron Washington ja Kodi Justice 16 silma.

Henri Drell ja Pesaro võõrustasid teisel kohal paiknevat Sassari klubi. Külalised võtsid kindla võidu numbritega 107:82. Kui poolajaks oli Sassari edu 53:44, siis kolmanda veerandaja lõpuks juba 89:63.

Drell pääses väljakule ligi 13 minutiks, visates selle aja jooksul 2 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/2). Võistkonna parimana viskas Vasilije Pušica 18 silma. Võitjate poolelt oli resultatiivseim üleplatsimehena 29 punkti toonud Dyshawn Pierre.

Varese paikneb 9 võidu ja 9 kaotusega kaheksandal ehk viimasel play-off kohal, Pesaro on 1 võidu ning 17 allajäämisega tabelis viimasel real.