Avaveerandi 19:14 võitnud Rostock juhtis poolajaks 47:38. Kolmanda veerandiga kasvatati vahet veelgi ning kuigi viimane veerand kuulus Gladiatorsile, said võõrustajad kirja lõpuks 11-punktilise võidu.

Eesti korvpallikoondislane Veideman viibis platsil 22 minutit, mille jooksul viskas ta üheksa punkti (kahesed 2/2, kolmesed 0/4, vabavisked 5/7). Lisaks jäi eestlase arvele üks resultatiivne sööt, üks vaheltlõige ja kaks viga.

Rostocki resultatiivseimaks kerkis Benham Yakhchali Dehkordi, visates 22 punkti ja jagades kaheksa tulemuslikku söötu. Gladiatorsite poolelt vastas Chase Charles-Thomas Adams 17 silmaga.

Rostock jätkab ProA liigas liidrina, olles kümne mänguga teeninud kaheksa võitu. Trier hoiab kolme võidu ja viie kaotusega kümnendat kohta.