Kangur kuulus Varese algrivistusse, viisiku teised liikmed olid Phil Goss, Alex Righetti, Giacomo Galanda ja Jobey Thomas.

Esimese veerandaja võitis Varese 21:16. Kangur sai mänguaega 8 minutit. Rünnakul oli ta sihik paigast ära, visked väljakult 0/3, kuid kaitses rassis mehemoodi.

Teisel veerandajal sujus rünnakul vähe lõbusamalt. Poolaeg Varesele 41:34, Kanguri arvel 6 punkti. Platsil viibis ta avapoolajal 12 minutit, kirjas on ka 3 lauapalli ja üks resultatiivne sööt.

Kolmandal veerandajal loovutas Varese initsiatiivi külalistele ja on otsustava mänguveerandi eel kaotusseisus 59:63. Kangur pandi mängu veerandaja kuuendal minutil kui asjalood olid üsna kehvad. Veerandaja lõpuga tuldi vähe mängu tagasi. Eestlase kontos 6 punkti, 4 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Neljandal veerandajal kallutas Varese kohtumise ikkagi enda kasuks ja võitis tulemusega 87:78. Kangurile jäi kirja 6 punkti, mänguaega jagus 24 minutit.