Serbia haaras Belgradis toimunud kohtumises edu juba esimesel veerandajal, juhtides kümne minutiga 28:14 ja poolajal 51:31. Viimasel veerandajal spurtis Iisrael lähemale, jõudes kaheksa minutit enne lõppu 13 ja kolm minutit enne lõppu 11 punkti kaugusele, ent Milos Teodosici kolmene, kui mängida 2.22, seisuks 76:62 otsustas võitja saatuse lõplikult.

Milenko Tepic viskas serblaste parimana 16, Omri Casspi tõi Iisraelile 20 punkti.

Eesti, kes võitis täna Islandit 80:58 lõpetas valiktsükli kuue võidu ja nelja kaotusega. Samasugune võitude-kaotuste arv oli ka Iisraelil ja Serbial, kuid omavaheliste mängude võrdluses edestasid nad meie koondist (korvide vahe Iisraelil +26, Serbial +21, Eestil -47).

Alagrupi võitis täiseduga Montenegro, kes täna oli parem Slovakkiast 80:48.