Võrdse alguse järel tegi Eesti teisel veerandajal vahe sisse ning läks poolajapausile 42:33 eduseisus. Teine poolaeg kuulus aga täielikult vastastele ning viimase veerandajaga pöörasid hollandlased mängu lõplikult enda kasuks.

Eestlaste liidriks kerkis taas Henri Drell, kes sai kirja 17 punkti. Hendrik Eelmäe lisas 16 silma ja üheksa lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Morgan Stilma 18 punktiga, Nathan Kuta lisas 16 punkti ja 13 lauapalli.

Homses kolmanda koha mängus on Eesti vastaseks Belgia, kes sai teises poolfinaalis napi 70:73 kaotuse turniiri favoriidilt Sloveenialt. Finaalmatšis läheb Holland seega kokku Sloveeniaga.

Kolmanda koha mängus on sealjuures panused kõrged: järgmiseks aastaks pääseb mängu võitja A-divisjoni, kaotaja peab aga taas B-divisjonis müttama.

Eelmisel aastal sai Eesti U18 koondis kodusel turniiril kolmanda koha.