Valmo Kriisa valiti Eesti parimaks

 (37)
Tanel Tein (TÜ/Rock) ja Valmo Kriisa (Kalev/Cramo)
www.basket.ee

Lõppenud hooaja parimaks meeskorvpalluriks valiti Tallinna BC Kalev/Cramo mängija Valmo Kriisa.

Lõppenud korvpallihooaja parimate valimisel võeti arvesse treenerite, fännide ja ajakirjanike arvamust.
Parim meeskorvpallur — Valmo Kriisa / Tallinna BC Kalev-Cramo
Parim naiskorvpallur — Merike Anderson / Tartu Ülikool Markoflex ja Lotus Gdynia

SEB Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Valmo Kriisa / Tallinna BC Kalev-Cramo, Tanel Tein / TÜ-Rock, Gert Kullamäe / Tartu Ülikool-Rock, Kristjan Kangur / Tallinna BC Kalev-Cramo, Travis Reed / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija — Travis Reed / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga parim treener — Veselin Matic / Tallinna BC Kalev-Cramo

SEB Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1987. a ja hiljem) — Sten-Timmu Sokk / Dalkia-Nybit

Naiste Korvpalli Meistriliiga tähtede viisik: Kati Rausberg / Audentes, Merike Anderson / Tartu Ülikool-Makrofleks, Gerly Kostla / Tallinna Ülikool-AJ Tooted, Viive-Kai Rebane / Audentes, Kerdu Arbet / Mereakadeemia-Pirita

Naiste Korvpalli Meistriliiga kasulikum mängija — Kati Rausberg / Audentes

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim treener — Jaanus Levkoi / Audentes

Naiste Korvpalli Meistriliiga parim noormängija (sündinud 1987. a ja hiljem) — Kati Rausberg / Audentes

Paremad noorte treenerid
Noormeeste treenerid
1. Mait Käbin / Korvpalliklubi Pärnu,
2. Jaak Karp / Rapla Korvpallikool,
3. Mart Uuehendrik / Tiit Soku Korvpallikool

Neidude treenerid
1. Jaanus Levkoi / Audentese Spordiklubi,
2. Maia Dorbek / Siili Palliklubi,
3. Tiiu Kosk / Rapla Korvpallikool

Paremad noormängijad

Noormehed
U-20: 1. Ivar Tulit / Tiit Soku Korvpallikool,

A-klass: 1. Sten-Timmu Sokk / Tiit Soku Korvpallikool,

B1-klass: 1. Martin Dorbek / Siili Palliklubi,

B2-klass: 1. Rannar Raap / Korvpalliklubi Pärnu,

C1-klass: 1. Mats Meimer / Tiit Soku Korvpallikool,

C2-klass: 1.Henno Meidla / Rapla Korvpallikool,

Neiud:

A-klass: 1. Pirgit Püü / Rapla Korvpallikool,

B-klass: 1. Janett Perv / Siili Palliklubi,

C1-klass: 1. Jekaterina Tsõtsa / LKK Kalev,

C2-klass: 1. Janeli Lilleallik / Korvpalliklubi Taba 89,