TTÜ sai kiire algedu 11:2, kuid Rapla sai tasapisi ka oma mängu käima ja võitis avaveerandi 23:18. Kodumeeskonna punktisaak jäi eriti väikeseks aga teisel veerandil, mille Rapla võitis 16:10 ja läks poolajale 39:28 eduseisus. Erik Keeduse kontol oli selleks hetkeks juba 9 pallikaotust.

Teist poolaega alustas TTÜ uue hingamisega ning kolmanda veerandi lõpuks olid tablool viiginumbrid 51:51.

TTÜ hoidis Rapla neljanda veerandi alguses mitu minutit kuival. Samal ajal suudeti ise skoori kasvatada ning minut aega enne lõppu olid tipikad juba kümne punktiga peal. Lõppskooriks seekord 73:64 TTÜ-le.

Võitjate resultatiivsemad olid Joonas Järveläinen 22 ja Kiur Akenpärg 21 punktiga. Kaotajatele tõi Sven Kaldre 21 punkti.

Turniiritabelis paikneb TTÜ 12 võidu ja 13 kaotusega viiendal kohal, Rapla on 6 võidu ja 16 kaotusega seitsmes. Omavahelistes mängudes on pärast tänast juhtimas TTÜ 3:1.