Mullune finalist Tarvas jäi avapoolaja järel taha 43:51, kuid juhtis viimase veerandaja eel kahe punktiga.

Võitjate resultatiivseimad olid Rannar Raap 31 ja Toomas Raadik 24 ning kaotajatel Matthew Hall ja Brett McGee võrdselt 18 punktiga.

Tänane teine kohtumine Valga/CKE Inkasso ja TTÜ/Kalevi duubelmeeskonna vahel möödus samuti pingeliselt. Väljakuperemehed Valgast kaotasid avapoolaja 29:38 ja olid veel enne otsustavat veerandaega 13-punktilises kaotusseisus, kuid võitsid 74:68.

Valgalaste parimaks osutus lõpuks Ando Tagamets 16 ja tallinlastel Andrew Arnolt 19 punktiga.

Enne mänge:

Valga/CKE Inkasso võõrustab TTÜ/Kalevi duubelmeeskonda ja Rakvere Tarvas Pärnut. Mõlemad mängud algavad kell 19.00.

Samad paarid on tänavu juba kahel korral kohtunud, kui Valga/CKE Inkasso alistas oma vastase 93:90 ja 72:65 ning Tarvas 94:68 ja 89:72.