Tallinna Ülikool – G4S Noorteliiga 96:70 (27:16, 22:12, 21:15, 26:27)

Kui kohtumise alguses sai paremini minema G4S Noorteliiga, siis valitsev meister tegi avaveerandi teises pooles 16:0 spurdi ning asus esimeseks minipuhkuseks juhtima 27:16. Poolajapausile mindi Janne Schasmini hoolealuste enam kui 20-punktilises eduseisus (49:28) ja otsustava neljandiku eel oli vahe kärisenud juba 27-punktiliseks, 70:43. Pingevaba viimase veerandi võitis G4S Noorteliiga esindusnaiskond 27:26.

Tallinna Ülikooli parim oli 24 punkti visanud Maaja Bratka, kes kogus ka 6 lauapalli ja 4 korvisöötu. Trine Kasemägi lisas 20 punkti ja 7 korvisöötu ning Annika Köster tegi 19 punkti ja 14 lauapalliga vägeva kaksikduubli. G4S Noorteliiga parim oli Janne Pulk 27 punktiga. Marie Anette Sepp lisas 14 ja Johanna Eliise Teder 10 punkti.

Seeria teine kohtumine peetakse neljapäeval, 4. aprillil kell 17:30 Audentese Spordikeskuses.

Tartu Ülikool/Kalev – Audentese Spordiklubi 91:72 (28:14, 27:25, 19:18, 17:15)

Mängu saatus otsustati suuresti ära esimesel veerandajal, mille Tartu naiskond võitis 28:14. Järgmised kolm veerandaega jätkus kohtumine tasavägiselt, kuid kohtumise alguses sisse lastud vahet Audentes enam tagasi mängida ei suutnud.

Võitjate parimad skooritegijad olid Kadri Uiga ja Eleriin Vaino, kes viskasid mõlemad 15 punkti. Uiga arvele jäi ka 11 lauapalli. Anna Gret Asi tegi 14 punkti ja 13 korvisööduga samuti kaksikduubli.

Audentese Spordiklubi parim oli Greeta Üprus, kes tõi 26 punkti ja 11 lauapalli. Jane Svilberg lisas 21 ja Marit Maaring 13 punkti.

Järgmine kohtumine toimub teisipäeval, 9. aprillil kell 19:00 Audentese Spordikeskuses. Poolfinaalid mängitakse kahe võiduni.