Poolaeg lõppes Austria kasuks 29:26. Lauas olime pisut paremad, aga vastased tabasid etemini. Samas tegime 12 pallikaotust Austria 9 vastu. Kolmandal veerandil ometi pilt paranes ja Eesti pääses 25. minutiks ette 37:35.

Robert Valge vise viis Eesti viimasele veerandile 51:49 eduseisus (kolmas veerand Eestile 25:20), kuid otsustav veerandaeg Eestil ei õnnestunud. 4.50 enne lõppu viis Siim-Markus Posti üks vabavise veel Eesti juhtima 59:58, kuid sealt edasi teenis meie esindus vaid kolm punkti.

Eesti võitis laua 48-42, korvisöödud meile 14-9, pallikaotusi Eestil 19, vastasel 14, vaheltlõikeid aga Austrial 10 meie viie vastu. Kahepunktivisked 41,5 vs 40 % Eestile, kolmesed 27 vs 23 % Austriale ning vabavisked 59 vs 54 % Eestile.

„Mängisime lõpuni punkt-punkti, kus lõpus lihtsalt neil kukkus üks raske vise sisse, aga meil mitte. Sattusime lõpus ka natuke vigadega kimpu, kui Hermet ja Viilup kukkusid viie veaga välja ja veel kolm mängijat olid nelja veaga. See võttis meil lõpus võimaluse väga vea piiril mängida,“ selgitas meeskonna treener Olavi Narits.

Homme mängib Eesti 15. kohale. Kohtumine Rumeeniaga algab juba hommikul kell 11.30.