Eesti jäi kohe esimeste minutitega 10:2 taha ning kaotas esimese veerandi 14:31. Teise veerandi alguses algatasid Kristofer Kurvits ja Arles Egert Lelle 15:4 vahspurdi ning poolajaks oli vahe sulanud viie punktini. Pärast kolmandat veerandit juhtis Eesti juba 12 silmaga, kuid neljanda veerandi lõpuks oli vahe sulanud minimaalseks.

33 sekundit oli veel mängida kui Karl-Robin Jürjensi korvi järel juhtis Eesti 79:76. Viimase poole minuti jooksul olid vabaviskejoonel täpsed Norman Käbin ja Ken Lill ning loetud sekundid enne lõppu oli Eesti endiselt 3 punktiga eduseisus. Bosniale jäi veel viimane rünnak ning Dorde Aleksici korv vormistas lõppseisuks 83:82

"Meie poisid olid tublid! Vastastel on mängijad Barcelonas ja Caja Laboralis," vahendas rahvuskoondiste juht Keio Kuhi peatreener Rauno Pehka sõnu. Eestlastel midagi kergemaks ei lähe, järgmisena mängitakse Gruusiaga ning seejärel pühapäeval Montenegro ja esmaspäeval korraldajamaa Rumeeniaga.

Eesti poolt viskas Jaagup Russak 18, Kristofer Kurvits 17 ning aasta noorem Norman Käbin 14 punkti.

Eestil on reedel mänguvaba päev ning laupäeval mängitakse kell 15:45 Gruusiaga, kes avamängus võitis Rumeeniat 55:51.