Pärast võimast poolajaedu võitis Eesti ka kolmanda veerandi 17:11, juhtides enne viimast veerandit 75:35. Neljandal veerandil oli küsimus pigem selles, kas sada tuleb umbes saja pealtvaataja rõõmuks täis või mitte... Tuli ära!

Eesti võitis laua 47-29, korvisöödud 24-10, pallikaotusi meil 21, Valgevenel 31, vaheltlõiked 23-16. Realiseeritud kiirrünnakud Eesti kasuks 17-6. Kahepunktivisked Eestile 63 vs 30 %, kolmesed 25 vs 11 %, vabavisked 77 vs 65 %.

Koondise peatreener Vaido Rego andis 12 mehele mänguaega, kõigile 11-22 minutit. Neist Eric Schmalz tõi 16 p+4 lp +5 rs (kolmesed 4/3), Kaspar Treierilt 11+7 lp, Matthias Tassilt 11+6 lp, Kristian Kullamäe tõi 9, Märt Rosenthal 8+6+3, Henri-Sten Vainola ja Karl Kristjan Karpin 8 p, viimaselt ka 6 lp.

Valgevene alustab sarnaselt Eestile 6. augustil Sofias EMi. Slaavlastel on olnud ka säravamaid aegu. Näiteks 2003 tuli nende kadettide koondis Euroopas kolmandaks ning 1994 nende U22 koondis lausa Euroopa meistriks.