Leedu läks oma teed juba avaveerandil, mille lõpuks juhiti 30:16. Kui poolajavileks vähenes vahe punkti võrra (44:31), siis kolmanda perioodiga spurtisid leedukad juba 23 punktiga (70:47). Viimasel neljandikul kärises vahe veelgi suuremaks.

Kui Leedul jõudsid viis mängumeest kahekohalise punktisummani, siis eestlastel vaid Kardo Kilk ja Erik Pärnapuu, kes tõid vastavalt 13 ja 10 silma. Meie noored kaotasid lauavõitluse 26:51 ning patustasid 29 pallikaotusega (Leedul 17).

Meie noortekoondis kuulub EMil C-alagruppi, kus vastasteks on ka Sloveenia ja Türgi järelkasvutiimid.

9.-17. augustini toimuval turniiril esindavad Eestit järgmised mängijad: Kardo Kilk, Kaspar Kuusmaa, Daniil Mäeorg, Robert-Tiger Koit, Kristofer Kajari, Kristjan Kroos, Henri Veesaar, Ken-Martti Reinart, Kaspar Sepp, Erik Pärnapuu, Gregor Kuuba ja Gerrit Lehe.

Koondist juhendavad peatreener Rauno Pehka ning treenerid Jaanus Levkoi ja Brett Nõmm.