Marko Parkoneni juhendatav Eesti koondis alustas tugevalt. Esimese veerandi järel haarati 22:14 juhtohjad. Joonas Riismaa (poolajaks 18 punkti, kolmesed 5/7) vedamisel hoiti vastased pikalt pea 10 punkti kaugusel ja poolajale mindi meie meeste 41:34 juhtimisel.

Kolmandal veerandil saadi enda mäng eriti hästi käima ja vahe suurendati otsustava neljandiku eel 16-punktiliseks, 62:46.

Viimase veerandi alguses suurendasid eestlased vahe juba suuremaks kui 20 silma (67:46). Vastased tegid aga 10:0 vahespurdi ja vähendasid vahe 67:56 peale. Vähem kui kaks minutit enne lõppu jõudsid grusiinid viie punkti kaugusele (69:64). Õnneks suudeti otsustavatel hetkedel skoori teha ja kaitses stopid kätte saada ning turniiritabelisse kirjutati esimene võit numbritega 76:66.

Eestlaste parimana tõi teisel poolajal nulli peale jäänud Riismaa 18 punkti. Illimar Raiend lisas 15 ja Marku Ruubel 12 silma. Grusiinide suurim korvikütt oli Vladimer Tavakarashvili 17 silma ja 9 lauapalliga.

Euroopa meistrivõistluste turniir jätkub juba homme, kui kell 17:00 algavas mängus läheb Eesti vastamisi Itaaliga koondisega.