U16 jalgpallikoondis võõrustab sel nädalal kahel korral Põhja-Iirimaad


Jalgpall.
Jalgpall.Foto: LHV

Täna koguneb Eesti U16 jalgpallikoondis, keda ootab sel nädalal ees kaks maavõistlust Põhja-Iirimaa eakaaslastega.

Esimene kohtumine kahe noortekoondise vahel leiab aset kolmapäeval, 24. augustil kell 17.00 EJLi TNTK väljakul (Kotka 12a/Spordi 11a, Tallinn). Teine mäng toimub reedel, 26. augustil kell 17.30 taas TNTK-l.

Noortekoondise peatreeneri Marko Pärnpuu valikusse kaheks maavõistluseks kuulub 21 mängijat. Meeskonnaga ei liitunud U17 koondisesse kutsutud Rene Merilo, Karl-Erik Pukk, Kristofer Piht, Markkus Seppik, Daniel Tuhkanen ja Henri Välja, vigastuse tõttu ei saa kogunemisest osa võtta Otto-Kregor Tagapere.

Piletid on müügil kohapeal ning pääse mängule maksab 2 eurot (tasumine sularahas). Tasuta pääsevad mängule 1998. aastal ja hiljem sündinud. Sissepääs on prii ka LHV jalgpallikaardi ja Jalgpallihaigla liikmekaardiga.

Eesti U16 koondis:

Väravavahid

Matheas Madik (08.06.2001) – Viimsi MRJK

Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka

Kaitsjad

Georg Grahv (17.10.2001) – Pärnu JK Vaprus

Daniil Mandrikov (01.03.2001) – JK Narva Trans

Mikk Raid (11.02.2001) – Tartu JK Tammeka

Kristjan Pelt (12.07.2001) – FC Nõmme United

Andreas Pauri (23.03.2001) – Tallinna FC Flora

Artur Holodov (17.08.2001) – Tallinna FC Levadia

Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Saku Sporting/Viimsi MRJK

Poolkaitsjad ja ründajad

Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United

Jaagup Savisaar (03.08.2001) – Tartu FC Santos

Maksim Tšerezov (26.03.2001) – JK Narva Trans

Georgi Tunjov (17.04.2001) – JK Narva Trans

Joel Kokla (20.06.2001) – FC Nõmme United

Georg-Eric Kurus (03.06.2001) – Tallinna FC Levadia

Georg-Marten Meumers (03.01.2001) – Viimsi MRJK

Frank Kenneth Liblikmann (12.08.2001) – Nõmme Kalju FC

Karl Altraja (21.01.2001) – Tallinna FC Flora

Ronaldo Tiismaa (02.05.2001) – Pärnu JK Vaprus

Michael Schjønning-Larsen (02.02.2001) – Akademisk Boldklub Gladsaxe (DEN)

Daniel Fedotov (16.08.2001) – Tallinna JK Legion

***

Peatreener: Marko Pärnpuu

Abitreener: Jan Harend

Väravavahtide treener: Roland Kütt

Füsioterapeut: Martin Seeman

Mänedžer: Raili Ellermaa