Rock kaotas Samaarale avaveerandi 18:20 ja oli poolajavileks kaotusseisus 35:37. Kolmandal veerandil viskasid tartlased vaid 16 punkti ja otsustav veerandaeg algas kodumeeskonna 63:51 eduseisus. Samaara end enam üllatada ei lasknud ja kirjutas numbritega 81:74 turniiritabelisse neljanda võidu. Pallikaotusi kogunes Rockil koguni 21, kolmepunktiviskeid visati mööda 22 korda (tabati 33-st 11).

Rocki resultatiivsem oli Georgi Tsintsadze 17 punktiga, 7-st kolmepunktiviskest 4 tabanud Tarmo Kikerpill lisas 15 silma. Kehv päev oli nii Martin Müürsepal kui Gert Kullamäel — Müürsepp tabas mängust vaid 3 viset 10-st ja kogus 8 punkti, Kullamäe viskas mööda kõik 6 sooritust ja jäi nulli peale. Lisaks väänas Müürsepp ka hüppeliigast ja vaevalt laupäevases Balti liiga mängus Vilniuse Lietuvos Rytasega kaasa teha saab.

Kuna Tšerkassõ Mavpy võitis teises sama grupi mängus islandlaste Njardviki 114:73, on Rocki euroteekond lõppenud sõltumata viimase vooru tulemustest.

Samaaral ja Tšerkassõl on 4 võitu (5-st mängust), Rockil 2 (5) ja Njardvikil 0 (5) võitu. Viimases voorus mängib Rock kodus Njardvikiga.