Avaveerandil oli suurim edu leedulastel seisul 16:8, vastased tabasid hästi kolmepunktiviskeid — neid läks läbi korvirõnga kuuest üritusest neli. Eestlaste edukam oli üheksa punktiga Gert Kullamäe, kuid veerandaeg kaotati 16:20, teatab ETV Sport.

Teisel veerandajal hakkasid aga palju paremini tabama tartlased, kes võitsid veerandi 33:13. Esmakordselt juhtima pääses eesti klubi kui mängitud oli 2.34 ja Giorgi Tsintsadze tabas kahepunktiviske seisuks 26:25. Poolaja lõpuks oli seis juba 49:33.

Kolmandal veerandil tulid leedulased lähemale, kuid parimal juhul said nad vahe seitsmele punktile ja enne viimast perioodi juhtis Tartu 68:59.

Viimasel veerandajal sai Sakalai paaril korral vahe kahele punktile, aga viigini ei jõutud. Peagi kasvatas Rock vahet ja 1.15 enne lõppu oli edu David Bailey vabaviskest kümme punkti 86:76. Lõpuks võitis TÜ/Rock 87:78.

Tartlaste parimad olid Gert Kullamäe 16 ning Tarmo Kikerpill ja Martin Müürsepp 14 punktiga. Kaotajatele tõi Darius Lukminas 16 silma.