Avaveerandi keskel pääses BC Kalev/Cramo viie punktiga ette — 12:7, siis aga tegi Rock vahespurdi ja pääses ise juhtima 13:12. Viimase minuti algul viis Gert Kullamäe kolmepunktivise Tartu klubi nelja punktiga ette, ent siis tabas kaks kolmest järjest, neist teise sekund enne veerandaja lõppu Rait Keerles ja viis kalevlased taas ette 20:18.

Teise veerandi algul suutis Kalev/Cramo koguni kaheksa punktiga juhtima minna — 26:18, kuid siis hakkasid Tartu klubi mängijad vabadelt positsioonidelt tabama ning pääsesid kaks ja pool minutit enne poolaja lõppu Asko Paade kolmesest juhtima 35:32. Siis lisas Tanel Tein kolmese ja kahepunktiviske ning Brian Cusworth kahese ning TÜ/Rock juhib poolajaks 42:33.

Kolmandal veerandajal jätkas TÜ/Rock edukat esinemist, suurendades edu kiiresti juba 18-punktiliseks. Kättevõidetud edu suutis TÜ/Rock muretult hoida.

Kolme veerandaja järel on TÜ/Rocki parim Cusworth 14 punkti ja 17 lauapalliga, kalevlastel Dušan Jelic ja Keerles 11 punktiga.

Neljandal veerandil suutis TÜ/Rock oma suurepärast mängu jätkata, visked tabasid ja mõlemas lauas valitses Cusworth, kes lõpuks hankis 19 lauapalli. Samas suutis kalevlaste tsenter Jelic saada vaid ühe (!) lauapalli.

Tartu klubi suur võidu võti põhines heas kaitses ja täpsetes visetes. Kahepunktivisete tabavusprotsent oli Rockil 56,4 ja Kalevil 43,8, kolmepunktivisetel vastavalt 55 ja 29,6 ning vabavisetel 81 ja 69,6.

Võitjate parimatena viskas Silver Leppik 21 punkti, Cusworth lisas 19-le lauapallile 18 punkti. Kalevlaste parimatena kogus Keerles 13 ja Valmo Kriisa 12 punkti.

Eellugu:

Sel hooajal on TÜ/Rock ja BC Kalev/Cramo omavahel kohtunud seitsmel korral, neist neljal korral on võidukas olnud Tartu klubi.

Hooaja algul peetud karikafinaali võitis BC Kalev/Cramo 71:62, meistriliigas on tulemused TÜ/Rocki poolt vaadates olnud 72:75, 81:73, 67:61 ja 81:76 ning Balti korvpalliliigas 70:67 ja 64:85.